Waluty:

Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Wysyłka

• Nasza firma podejmie najszybszą wysyłkę na świecie, w tym EMS, DHL i USPS. Większość zamówień jest wysyłanych za pośrednictwem usługi International Express Mail Service i zazwyczaj przybywa w ciągu 1 tygodnia. Jesteśmy profesjonalnym dilerem internetowym i współpracujemy z EMS długoterminowo. Wszystkie zamówienia są ubezpieczone na pełną kwotę zakupu i można je śledzić na stronie internetowej EMS.

• W normalnych okolicznościach, jeśli zamówisz i zapłacisz w tym samym dniu, towar zostanie wysłany następnego dnia. W przypadku wakacji mogą one być odpowiednio opóźnione. Zwykle dostawa paczek wymaga 3-5 dni, aby dotrzeć do często transportowanych krajów

• Upewnij się, że jesteś w domu, gdy oczekuje się przybycia paczek.

• Wszystkie paczki są wysyłane do innego pudełka.

• W przypadku hurtowni prosimy o kontakt! Darmowa wysyłka i wielki rabat mogą być oferowane. Wysyłka

Polityka zwrotów

• Przed skorzystaniem z łatwej polityki wymiany i zwrotu, należy skontaktować się z nami w celu uzyskania adresu wysyłki przed odesłaniem produktów. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tj. Nienoszone, nieumyte, z dołączonymi wszystkimi tagami.

• Proszę potwierdzić kolor, rozmiar i styl podczas składania zamówienia zgodnie z naszymi zdjęciami. Po otrzymaniu naszych produktów, jeśli nie jesteś zadowolony z koloru lub rozmiaru, ale nie problemy z jakością, dostępna jest wymiana lub częściowy zwrot kwoty zakupu. Wysyłka zwrotna odbywa się na koszt kupującego.

• Jeśli chodzi o problemy z jakością lub błędną wersję, zrób zdjęcia przedmiotów i prześlij je nam. Ponosimy pełną odpowiedzialność w przypadku problemów z jakością.

• Jeśli chciałbyś wymienić przedmioty na inny styl lub poprosić o zwrot pieniędzy, poinformuj nas o numerze śledzenia po odesłaniu produktów. Gdy otrzymamy paczkę, wyślemy zamówiony produkt lub zwrócimy pieniądze.

• Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotu produktów, skontaktuj się z nami!

Brak zwrotu lub wymiany w takich sytuacjach:

1) Nie przyjmujemy produktów, które mają jakiekolwiek problemy z jakością, które wynikają z subiektywnej świadomości wadliwych towarów.

2) Nie przyjmujemy zwrotów jakichkolwiek przedmiotów, które zostały użyte, uszkodzone, wygrawerowane lub zmienione przez osobę trzecią.
3) Nie przyjmujemy przedmiotów, które są nieautoryzowane, niepoprawnie zapakowane lub niewłaściwie ubezpieczone.

Doceniamy twoje zrozumienie.

Zamów anulowanie

• Anulowanie zamówienia musi zostać złożone przed wysłaniem zamówienia. Ponieważ przetwarzamy wszystkie zamówienia tak szybko, jak to możliwe w ciągu 6-8 godzin od złożenia zamówienia, dlatego nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po jego złożeniu. Twoje zrozumienie jest doceniane. Żądania anulowania po wysłaniu zamówienia są traktowane zgodnie z naszą polityką zwrotów.

Przyjazne zawiadomienie

• Jeśli nie otrzymałeś 10-cyfrowego numeru śledzenia w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia, serwer e-mail mógł uznać go za spam. W takim przypadku skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc.

Powrót
Big Tongue Buty,Buty Do Biegania,Buty Do Tenisa,Buty Do Wody,Buty Koszykarskie,Buty Piłkarskie,Buty Skateboardowe,Buty Trekkingowe,Buty Treningowe,Buty Uniwersalne,Football Boots,High Top Buty,Hiking Buty,Jeremy Scott,Lifestyle Buty,Originals Buty,Outdoor Buty,Porsche Buty,Rugby Boots,Running Buty