Waluty:

Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Dokładnie traktujemy prywatność informacji o użytkownikach i klientach Witryny dla klientów ("Ty"). Przeczytaj poniższe zasady, aby zrozumieć, jak traktujemy Twoje dane osobowe podczas korzystania z Witryny.

Informacje umożliwiające identyfikację osób

Nie będziemy zbierać danych osobowych (np. Imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu i adresu e-mail), zwanych również "danymi osobowymi" o Tobie, chyba że dostarczysz je nam dobrowolnie.

Nie sprzedajemy ani nie wysyłamy żadnych przedmiotów zamówionych za pośrednictwem Witryny bezpośrednio do osób, które są w wieku poniżej 18 lat. Jeśli masz mniej niż 18 lat, powinieneś korzystać z Witryny tylko z udziałem rodzica lub opiekuna i nie przesyła nam żadnych danych osobowych.

Co możemy zrobić z danymi osobowymi

Jeśli udostępnisz nam dane osobowe, możemy je wykorzystać, aby lepiej zrozumieć Twoje zainteresowania i obawy. Wykorzystamy te informacje również w celu przetworzenia zamówienia.

Jeśli poinformujesz nas, że chcesz otrzymywać od nas dodatkowe informacje za pośrednictwem poczty e-mail, możemy wykorzystywać Twoje dane, aby od czasu do czasu kontaktować się z Tobą w sprawie zmian na naszej stronie internetowej, nowych produktów, aktualizacji witryn i usług oraz ofert specjalnych, które naszym zdaniem będą cenne . Jeśli nie chcesz otrzymywać takich wiadomości e-mail, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami anulowania subskrypcji otrzymanych wiadomości e-mail.
Jeśli zarejestrujesz się w jednym z naszych loterii, konkursów lub promocji, możemy udostępniać dane osobowe dostawcom usług, dostawcom i innym stronom trzecim (na przykład sponsorom loterii lub usługom dostawczym), które pomagają nam w obsłudze Witryny lub przeprowadzaniu promocji.

Możemy udostępniać twoje dane naszym prawnie powiązanym podmiotom. W przypadku połączenia lub przeniesienia naszych aktywów, Witryny lub operacji możemy ujawnić lub przekazać dane osobowe użytkownika w związku z taką transakcją.

Ujawnimy informacje umożliwiające identyfikację osoby bez Twojej zgody, jeśli jest to wymagane przez prawo lub w dobrej wierze, że takie działanie jest niezbędne do zbadania lub ochrony przed podejrzanymi działaniami przestępczymi naszych klientów, odwiedzających, współpracowników lub nieruchomości (w tym tej witryny) lub inni.

Każdy, kto chce poprawić / zaktualizować / usunąć informacje z naszej bazy danych, powinien skontaktować się z nami. Dołożymy uzasadnionych starań, aby terminowo obsłużyć Państwa wniosek.

Rezygnacja z usługi

Jeżeli wybrałeś już wcześniej otrzymywanie od nas biuletynów lub korespondencji promocyjnej lub marketingowej, a później zdecydujesz, że nie będziesz już życzył sobie takiej korespondencji od nas w przyszłości, klikając przycisk Skontaktuj się z nami. Adres, który chcesz usunąć. Aby zapobiec otrzymywaniu tych informacji za pośrednictwem dowolnego medium, skontaktuj się z nami. Twoje wybory, aby nie otrzymywać od nas biuletynów ani wcześniejszej korespondencji promocyjnej i marketingowej, nie (a) nie wykluczają nam korespondencji z Tobą przez e-mail lub w inny sposób, w związku z twoją obecną lub przeszłą relacją z nami, oraz (b) wykluczają nas, w tym Twoich pracowników, wykonawców, agentów i innych przedstawicieli, od uzyskiwania dostępu i przeglądania twoich danych osobowych w trakcie utrzymywania i ulepszania strony.

Informacje rejestracyjne

Nasza Witryna zawiera obszary, w których możesz przesłać nam informacje (takie jak nasza usługa rejestracji), a także posiadamy funkcje (takie jak pliki cookie i technologia śledzenia wydajności), które automatycznie zbierają informacje od odwiedzających naszą Stronę. Podczas procesu rejestracji musisz podać nam nazwę i hasło ściśle poufne.

Jak chronimy Twoje dane osobowe

Przechowujemy twoje dane osobowe na bezpiecznym serwerze i stosujemy procedury zaprojektowane w celu ochrony gromadzonych przez nas danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem, zniszczeniem, użyciem, modyfikacją lub ujawnieniem. Chociaż podejmiemy (i wymagamy od naszych zewnętrznych dostawców usług) rozsądnych z handlowego punktu widzenia środków bezpieczeństwa dotyczących danych osobowych gromadzonych i przechowywanych w Witrynie, ze względu na otwarty charakter Internetu, nie możemy zagwarantować, że jakiekolwiek dane osobowe są przechowywane w nasze serwery lub przekazane do lub od użytkownika będą wolne od nieautoryzowanego dostępu, a my zrzekamy się wszelkiej odpowiedzialności za kradzież lub utratę, nieautoryzowany dostęp do uszkodzenia lub przechwycenia jakiejkolwiek daty lub komunikacji. Korzystając ze Strony, potwierdzasz, że rozumiesz i zgadzasz się na ponoszenie tego ryzyka.

Witryny innych firm

Użytkownik może uzyskać dostęp do niektórych witryn internetowych stron trzecich za pomocą łączy na naszej Stronie. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za żadne inne witryny internetowe ani ich politykę prywatności, ani za sposób, w jaki traktują one informacje o swoich gościach lub użytkownikach. Zdecydowanie zalecamy sprawdzenie swoich polityk prywatności, aby dowiedzieć się, jak traktowane są dane osobowe.

Powrót
Big Tongue Buty,Buty Do Biegania,Buty Do Tenisa,Buty Do Wody,Buty Koszykarskie,Buty Piłkarskie,Buty Skateboardowe,Buty Trekkingowe,Buty Treningowe,Buty Uniwersalne,Football Boots,High Top Buty,Hiking Buty,Jeremy Scott,Lifestyle Buty,Originals Buty,Outdoor Buty,Porsche Buty,Rugby Boots,Running Buty